Протигрибкові препарати

Ефективне лікування молочниці

В даний час для лікування молочниці застосовуються протигрибкові препарати як системної, так і місцевої дії (креми, вагінальні таблетки та свічки).
Найголовніші вимоги до препаратів для лікування вагінального кандидозу – ефективність, безпека і зручність застосування.

 

Місцеві засоби від молочниці не завжди є зручними в застосуванні – ліки часто бруднять білизну, витікають, змиваються водою. У деяких пацієнток місцеві засоби можуть викликати печіння та подразнення в ділянці вульви і піхви.
Крім того, препарати, що застосовуються місцево, бувають неефективними через те, що гриби роду Candida швидко формують стійкість (резистентність) до їх дії.
Курс лікування вагінального кандидозу місцевими засобами складає в середньому 7 днів.

 

Цих недоліків позбавлені препарати системної дії у вигляді таблеток або капсул, які призначені для прийому всередину (їх необхідно ковтати). Діюча речовина всмоктується в кров і впливає на вогнища ураження в різних органах і тканинах, у тому числі в тканинах піхви, де досягається концентрація препарату, необхідна для знищення або пригнічення росту і розмноження грибів Candida.
У більшості випадків курс лікування вагінального кандидозу системними препаратами становить 1 день. Слід враховувати, що таке швидке лікування молочниці можливо тільки у випадку, якщо молочниця турбує рідко (до 3-х разів протягом одного року). Часті рецидиви, 4 і більше епізодів молочниці протягом одного року, вимагають більш тривалого курсу лікування.

 


Одним із препаратів системної дії є Фуцис 150 мг № 1 (діюча протигрибкова речовина – флуконазол, форма випуску – таблетки 150 мг для внутрішнього застосування). Препарат Фуцис чотири рази (у 2009, 2011, 2013 і 2014 рр.) був визнаний переможцем престижного конкурсу професіоналів фармацевтичної промисловості «Панацея».


Фуцис 150 мг № 1 відпускається в аптеках без рецепта. Перед застосуванням необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з лікарем. Для лікування вагінального кандидозу Фуцис 150 мг № 1 застосовують у дозі 1 таблетка одноразово, однак при повторних випадках молочниці або при хронічній молочниці рекомендовано проконсультуватися з лікарем для підбору індивідуальної дози препарату.

 

Лікування вагінального кандидозу

Фуцис інструкція

Фуцис питання про препарат

Де купити

fucis

Фуцис® Просте та ефективне лікування молочниці