Стрес як причина виникнення молочниці

Стрес став постійним супутником сучасної людини. З усіх боків на нас обрушується реклама про боротьбу зі стресом. Але стрес - це ще і позитивна струс організму. Правда, до певного моменту, поки переживання, як хороші, так і погані, не стануть тривалими. Тоді розвивається дистрес - патологічний процес, що супроводжується змінами в роботі організму.

Які зміни відбуваються в організмі?

У відповідь на стрес в корі надниркових залоз виробляються гормони норадреналін і кортизол. Їх роль активізувати процеси життєдіяльності. У крові підвищується рівень цукру, для харчування м'язів. Адже при незвичайному впливі може виникнути потреба тікати, а м'язам потрібно харчування.

Саме цукром харчуються гриби роду Кандида, вони присутні в організмі постійно, але в мінімальній кількості. При збільшенні "їжі" кількість грибів зростає, що може проявлятися розвитком кандидозу, або молочниці.

Також гормони стресу знижують імунітет, організм перестає пручатися виникнення інфекцій, не контролює співвідношення корисних і шкідливих мікроорганізмів.

Що ще сприяє виникненню молочниці при стресі?

При сильних переживаннях для жінок характерна зміна харчової поведінки. Одні починають "заїдати" стрес, їсти торти, тістечка, намагаючись порадувати себе. Це супроводжується набором ваги, зміною гормонального фону, підвищенням рівня цукру в крові.

Інші перестають їсти взагалі, худнуть. В організм не надходять поживні речовини, вітаміни. Недолік жирової тканини порушує перетворення статевих гормонів.

І в тому, і в іншому випадку створюються сприятливі умови для надмірного зростання грибів роду Candida і проявів молочниці.

Стан апатії, небажання виходити з дому, стежити за собою призводять до зниження або повної відсутності фізичної активності. Застій крові в малому тазі згубний для корисних лактобактерій, зате гриби активно розмножуються.

Як позбутися молочниці при стресі?

Наявність стресової ситуації вимагає, в першу чергу, її рішення. Можливо, знадобиться допомога психолога, зміна звичок, роботи.

Наявність свербіння, виділень з піхви, подразнення додатково нервує жінку. В такому випадку їй може допомогти консультація гінеколога.

Сучасний спосіб лікування & ndash; одноразовий пероральний прийом 1 таблетки Фуцису.

Препарат Фуцис (діюча речовина флуконазол) & ndash; кращий вибір в лікуванні молочниці, так як:

  • зручний в застосуванні - всього 1 таблетка на курс лікування;
  • ефективний проти грибів роду Кандида;
  • доступний за ціною в порівнянні з аналогами;
  • добре проникає в усі органи і тканини;
  • добре переноситься

Ці переваги препарату Фуцис до кримінальної відповідальності шість відзначені премією "Панацея"

в номінації "Кращий протигрибковий препарат"

fucis

Фуцис® Просте та ефективне лікування молочниці